Active Aero

Active Aero to kolekcja szwajcarskich zegarków męskich z komplikacją GMT (ang. Greenwich Mean Time) – modele wyposażone w funkcję GMT umożliwiają odczytanie godziny w różnych strefach czasowych. Zegarki tego typu najczęściej używane są przez pilotów, biznesmenów, czyli osoby, które podróżują pomiędzy strefami czasowymi.

Wszystkie modele z kolekcji Active Aero posiadają kopertę o średnicy 42mm, która jest szczotkowana, a jej ring jest wykończony w połysku. Wodoszczelność została określona przez producenta na poziomie 20 ATM. Umożliwi to swobodne pływanie i nurkowanie w zegarku. Na kopercie zegarka znajduje się zakręcana koronka, co jest idealnym wykończeniem tej klasy wodoszczelności, a także obrotowa wkładka dookoła tarczy pozwalająca na odczyt stref czasowych.

Tarcza zegarka została wykończona w macie w kolorze czarnym lub niebieskim. Tarcza zegarka jest niezwykle czytelna poprzez połączenie indeksów arabskich i liniowych. Zegarek został również wyposażony w 24. godzinny czas, który znajduje się na drugiej osi. Praktycznym uzupełnieniem kolekcji jest datownik z funkcją Speed-Switch. Kopertę zegarka zamyka niezwykle odporne szkło K1, które łączy ze sobą zalety szkła szafirowego oraz mineralnego. Całość kolekcji uzupełnia serce czasomierza – szwajcarski mechanizm kwarcowy RONDA 515.