City Lady 01

Damskie zegarki z kolekcji City Lady charakteryzują się ascetycznymi tarczami zegarków, dzięki czemu są one niezwykle czytelne. Koperty zostały wykonane ze stali szlachetnej i posiadają średnicę 32 mm. Krawędzie koperty zostały zaokrąglone. Dzięki temu modele z kolekcji City Lady będą idealnie układać się nawet na niewielkich nadgarstkach.

Wodoszczelność zegarków to 30 metrów co zabezpiecza zegarek przed zachlapaniem i wysoką wilgotnością. Kolekcja zegarków damskich City Lady posiada trzy modele w różnych wariantach kolorystycznych.

Pierwszy zegarek dla pań posiada srebrną kopertę oraz matową tarczę w kolorze białym. Wyróżnikiem tego modelu są niebieskie wskazówki. Zegarek umocowany jest na pasku imitującym fakturę skóry krokodyla w kolorze czarnym.

Drugi model posiada kopertę ze stali szlachetnej w kolorze różowego złota, która została połączona z beżową tarczą. Zegarek posiada pasek imitujący fakturę skóry krokodyla w kolorze brązowym.

Ostatni to model w całości wykonany ze stali szlachetnej w kolorze żółtego złota.

Sercem tej kolekcji jest szwajcarski mechanizm kwarcowy RONDA 505. Rewelacyjnym rozwiązaniem jest to, że kolekcja damska jest odwzorowaniem męskiej kolekcji City Gent.