Znajdź swój zegarek Inventic

Kolekcje

Płeć

Mechanizm

Pasek

Kolor tarczy

Rodzaj szkła

Wodoszczelność

Filtry

Kolekcje

Płeć

Mechanizm

Pasek

Kolor tarczy

Rodzaj szkła

Wodoszczelność

Odkryj miejski świat szwajcarskich zegarków Inventic

Marka Inventic została założona ponad 100 lat temu, przez Fabrique d’Horlogerie Ed. Kummer SA z siedzibą w Bettlach w Szwajcarii. Odważne projekty zegarków podążały za twórcą Ed. Kummer Bettlach w następnych etapach rozwoju marki, zachwycając kolejnych fanów, którzy poszukiwali tych ciekawych zegarków za granicami ówczesnej Polski.

Zegarki Inventic produkowane były od 1915 roku. Co ważne, marka od samego początku swojego istnienia była marką SWISS MADE.

Inventic dziś

Po wielu latach nieobecności marka Inventic powraca na rynek z odświeżonymi projektami, które wyróżnia szwajcarska jakość, eleganckie wykonanie i atrakcyjne ceny. Marka Inventic stawia na wysoką jakość wykonania – wysokie wodoszczelności do 20 ATM, szeroki wybór komplikacji: chronograf, compressor, diver, mechanizmy zegarków Inventic to szwajcarskie mechanizmy Ronda.

Zegarki Inventic podzielone są na trzy linie produktowe, które wyróżnia inny styl.

  • Linia classic charakteryzuje klasyczne, minimalistyczne wykonanie. Niezwykle czytelne tarcze, duży wybór wersji kolorystycznych. Zegarki na paskach skórzanych i bransoletach ze stali szlachetnej. W tej linii dostępne są zegarki damskie i zegarki męskie.
  • W linii trend znajdują się kolekcje o nieco odważniejszym designie. Dominują tu polerowane koperty i szczotkowane uszy. Modele wyposażone w wysoce odporne szkło mineralne K1. Serce czasomierzy to szwajcarski mechanizm kwarcowy Ronda 515 w zegarkach męskich oraz Ronda 505 w zegarkach damskich.
  • Linia premium zawiera modele dla osób najbardziej wymagających. W tej linii dostępne są zegarki z chronografem, zegarki typu kompresor i zegarki z funkcją GMT. Całość wykonana z najwyższej jakości materiałów – wodoszczelność tych czasomierzy wynosi 20 ATM. Sercem tej linii jest szwajcarski mechanizm Ronda 515.

Zegarki Inventic to najlepsze materiały, wyjątkowe wzornictwo, przystępne cenowo modele oraz szwajcarska niezawodność.